Schowek Twój schowek jest pusty

Praca

PRACA DLA CHEMIKA
Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w laboratorium badawczym na stanowisku chemika.

ZADANIA:
  • udział w projekcie badawczo-rozwojowym,
  • opracowywanie i walidacja metod analitycznych,
  • wykonywanie analiz fizykochemicznych,
  • prowadzenie i dokumentowanie analiz chromatograficznych (GC-MS, LC-MS),
  • prowadzenie dokumentacji analitycznej oraz jej archiwizacja.

OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie wyższe chemiczne, biotechnologiczne, biochemiczne lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym,
  • dobra znajomość zaawansowanych technik analitycznych (GC-MS, LC-MS, spektrofotometria, itp.),
  • dobra znajomość oprogramowania do obsługi aparatury analitycznej; doświadczenie w pracy z oprogramowaniem Labsolution będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na realizację celów.

OFERUJEMY:
-         uczestnictwo w unikalnym projekcie badawczo-rozwojowym,
-         duże pole do samodzielnego działania,
-         zatrudnienie na umowę o pracę.

Prosimy o przesyłanie pisemnych zgłoszeń na adres e-mail: mibogus@biomibo.com.pl
Kandydaci proszeni są o dostarczenie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) zawierających informację o tematyce pracy magisterskiej, odbytych stażach i poznanych w praktyce technikach laboratoryjnych.

Biomibo zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji przez firmę Biomibo (zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833).

PRACA DLA BIOLOGA / BIOTECHNOLOGA / BIOCHEMIKA
Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w laboratorium badawczym na stanowisku biologa.

ZADANIA:
  • hodowla i identyfikacja gatunkowa mikroorganizmów,
  • prowadzenie hodowli in vitro komórek zwierzęcych,
  • wykonywanie testów cytotoksyczności, proliferacji, ELISA itp.
  • przeprowadzanie reakcji PCR.

  • wykształcenie wyższe biologiczne, biotechnologiczne, biochemiczne lub pokrewne,
  • dobra znajomość zaawansowanych technik laboratoryjnych (mikroskopia fluorescencyjna, cytometria przepływowa, ELISA, PCR; mile widziana znajomość GC-MS, LC-MS, spektrofotometrii, itp.),

OFERUJEMY:

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl